Change background image

Відпочинок на природі в Львівській обл.

Тема в разделе "Туристический форум", создана пользователем mandrivvnuk, 20 апр 2016.

1. TopicStarter Overlay

mandrivvnuk Только зашел

І ТАК ДІЛІТЬСЯ ТУТ ДЕ ХТО БУВ!
    Всім привіт дуже хотів поділитись враженнями своїми про поїздку на Медовий блюз
    Був недавно на пасіці,неподалік від Львова с. Лубяне, з друзями, так як знайомі порадили, що рік назад їхали з Карпат(з палатками і т.д) і по дорозі заскочили в цей відпочинковий комплекс, в результаті чого залишились там на пару днів, розклавши ті же намети прямо на території закладу в спеціально відведених для цього місцях. Їхали ми туда відмічати день народження групою 10 чоловік, і вирішили там лишитись в хостелі, (доречі він мене приємно вразив).
    були ще 2 красиві Еко будиночки,
    Але ми обрали саме хостел так як хотіли бути разом всі.

Хто планує туда їхати можу сказати що взагалі там можна організувати сімейний пікнік чи навіть велику гулянку на природі) альтанками, мангалами, та інше.
    Також на території бачили футбольне та волейбольне поле, дитячий та спорт майданчики, ферма тварин, і пасіка там своя є, на яку можна навіть екскурсію заказати, і що саме класно, де нігде не бачив ще, крім телевізора в Януковича резеденції))) то вулик лежанка, що дуже для здоровя добре)

Ось територія) дуже гарно там!Можна на території палатки розкласти, також кемпери стояли там коли я був.
    Ось костел де ми жили. Дуже сподобалось всередині))

А хтось в палатках був)
    Так що всім рекомендую їхати відпочивати, можна як з палатками, так і кемперами (вода електрика є) а можна як ми в хостел чи в ЕКО житло.
    Може ще хтось був, або був на схожому відпочинковому комплексі діліться враженнями. Бо таке дуже зараз рідко найти можна!

2.  

3. Чемп Только зашел

Якщо є бажаючі взяти в прокат палатку, спальник звертайтесь
    099-139-01-03 Артут

Поделиться этой страницей