Change background image

В России перестали копить деньги

Тема в разделе "Экономика, финансы и бизнес", создана пользователем GSM, 19 июн 2015.

 1. TopicStarter Overlay

  GSM Прославленный Почетный форумчанин

  Из обзора Национального агентства финансовых исследований РФ: Граждане предпочитают сразу тратить заработанное на покупку товаров и оплату услуг.
  Главной причиной отказа от накоплений соотечественники называют рост цен, указывая, что им хватает зарплаты только на текущие расходы.
  В прошлый кризис, пик которого пришёлся на 2009 год, число жителей страны, которые отказывались от сбережений, составляло 17%.
  Будет принята программа о дополнительном кредитовании граждан России?
   
 2.  

 3. Даздраперма Популярный

  Почему тебя не беспокоит состояние экономики Украины?

  Чтобы увидеть ссылку зарегистрируйтесь ! или авторизуйтесь на Форуме !


  18.06.2015 10:16
  Подешевшання продовольчого зерна нижче його собівартості напередодні збирання врожаю загрожує банкрутством фермерських господарств Херсонщини
  У фермерів та орендарів Херсонщини наростає тривога. Що ближче до збирання врожаю, то нижчі закупівельні оптові ціни на плоди їхньої праці. Така тенденція спостерігалася завжди, але сьогодні ціни вже надто різко «входять у піке», загрожуючи впасти нижче собівартості. А собівартість дарів полів та городів у південному степу завжди була вищою порівняно із центральними та західними регіонами України через інтенсивне використання мільйонів кубометрів води на зрошення, за постачання якої теж треба платити.

  Отже, маємо: протягом лічених тижнів продовольче зерно озимої пшениці третього класу само вивозом зі складу знизилося в ціні з 3,4-3,6 тисяч гривень до 2,5 тисяч гривень (з доставкою – 3050 гривень), і продовжує дешевшати. Соя у березні коштувала 9,4 тисячі гривень за тонну, а з кінця травня – 8,2 тисячі. «Зниження цін на сою припинилося тільки тому, що її запаси в регіоні майже вичерпалися, а до нового врожаю ще треба кілька тижнів почекати», - коментує заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації Маргарита Степанова.

  Великі «гравці» продовольчого ринку важливим фактором зниження ціни продовольчого зерна в Україні називають очікування гарного врожаю пшениці у інших державах – таких традиційних експортерів пшениці, як Аргентина, США, Казахстан тощо. А перевищення пропозиції над попитом завжди сприяє зменшенню ринкової вартості будь-якого товару. Однак виробникам від цих пояснень та об’єктивних причин не легше.

  - У мене в господарстві 250 гектарів відведено під озиму пшеницю, і ще 150 – під сою. Торік продовольче зерно закупівельники приймали по чотири тисячі гривень за тонну, а зараз пропонують на півтори тисячі гривень менше. І це ж іще збирання врожаю не почалося! – обурюється керівник фермерського господарства «Зоря Херсонщини» (Каховський район області), віце-президент Асоціації фермерів України Леонід Кириченко. – При тому витрати на обробіток землі, добрива відчутно зросли, і тепер собівартість тонни озимих третього класу на зрошенні сягає двох тисяч гривень, на богарі – півтори. Отже, якщо ціна зернових впаде ще гривень на п’ятсот (а до такого йде), селяни просто не зможуть нічого заробити: продаж врожаю дозволить у кращому випадку покрити витрати, та й по всьому.

  Фермери Херсонщини на своїх зборах наполягали: держава повинна займати активнішу позицію на продовольчому ринку, регулюючи ціни ринковими методами. І в тому числі, через збільшення обсягів форвардних контрактів на закупівлю зерна у резерв через територіальні відділення Аграрного фонду України. Та для цього потрібні фінансові резерви, а в державній скарбничці із ними сутужно – війна не мати рідна.


   
 4. Даздраперма Популярный

  Украинский яндекс мне понравился))))))

  Чтобы увидеть ссылку зарегистрируйтесь ! или авторизуйтесь на Форуме !


  ukraine1.jpg
   
 5. Михайло Генерал-ефрейтор Почетный форумчанин

  отчет корректировали? Цифра за прошлый год есть, а за исследуемый просто констатация что больше. Либо он безграмотно соствлен, либо его поправили. И в том и в другом случае это не научное исследование выходит. А что стали больше тратить сразу , да возможно и цены выросли и зп не растут и сберегать страшно, доллар то вверх то вниз на таких горках можно и проиграть.
   
 6. Мила Основа форума

  Знаете ли вы?
  Расслоение населения по доходам
  Децильный коэффициент (коэффициент фондов) характеризует степень расслоения общества и показывает отношение среднего уровня доходов 10% самых богатых граждан к среднему уровню доходов 10% самых бедных. По рекомендациям ООН он не должен
  превышать 8 - 10, иначе ситуация в демократической стране чревата социальными катаклизмами. В России этот коэффициент равен 16 (!).

  Чтобы увидеть ссылку зарегистрируйтесь ! или авторизуйтесь на Форуме !


  [​IMG]
   
 7. rafterss Старожил

  Знаем мы рекомендации ООН: делить Югославию это хорошо, а Украину - плохо)))) Двуличная организация, не имеющая собственного мнения пляшущая под дудку запада..
   
 8. Лакомка Активист

  А зачем копить деньги на приобретение чего-то в дом. Легче оформить кредит и постепенно выплачивать деньги и пользоваться вещью. Сейчас такой услугой многие пользуются. Повышение цен вас не затронет. А то пока накопишь деньги на покупку, то вещь станет дороже. Это доказывает еще, что многие стали покупать больше вещей для собственных нужд.
   

Поделиться этой страницей