Change background image

У Казахстані напали на два магазини зброї і військову частину

Тема в разделе "Новости Азии", создана пользователем kaljan, 6 июн 2016.

1. TopicStarter Overlay

kaljan Только зашел

У місті Актобе оголошено про проведення АТО.

У Казахстані в місті Актобе невідомі напали на два магазини зброї і військову частину, повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на прес-секретаря МВС Алмаса Садубаєва.

"Сьогодні о 14:45 (за місцевим часом – ред.) в ДВД Актюбінської області надійшло повідомлення про напад невідомих осіб на збройовий магазин "Паллада" в місті Актобе. О 15:45 місцевого часу стало відомо про напад на інший збройовий магазин в розташуванні військової частини національної гвардії", – розповів Садубаєв.

За його словами, в ході нападу на магазин зброї був убитий продавець і одна людина поранена. У військовій частині при відбитті нападу загинув офіцер і один військовослужбовець контрактник, дев'ять військовослужбовців поранені.

Прес-секретар МВС Казахстану також розповів, що в ході перестрілок в Актобе були вбиті троє злочинців, що напали на збройовий магазин і військову частину.

"Вжитими заходами один з нападників затриманий, троє вбиті і один поранений. Кілька злочинців заблоковано, кільком нападникам вдалося втекти. Проводяться заходи з їх затримання", – повідомив він.

За словами Садубаєва, імовірно, нападники є "прихильниками нетрадиційних релігійних течій".

Як повідомив прес-секретар МВС Казахстану, у Актобе оголошено режим антитерористичної операції. У місті призупинено роботу розважальних закладів, рух громадського транспорту.

Нагадаємо, президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв пообіцяв жорсткі заходи проти "українського" сценарію повалення влади. Дозвіл на продаж землі в республіці вивів на вулиці сотні незгодних. Назарбаєв призупинив реформу, але запевнив, що маніфестанти отримають жорстку відсіч.
    Джерело: єднаймося.укр/viewtopic.php?f=108&t=623

2.  

3. Сашко1971 Пророк

Не тужься, здесь мову просто не читают.

4. TopicStarter Overlay

kaljan Только зашел

А я москальською не спілкуюсь... якщо я "язик" розумію, тоді москалі зрозуміють і "мову" ...

5. Dmtr Легендарный Почетный форумчанин

Пиши что сказать хотел, а не только копипаст вставить - все всё понимают!
    Тут практикуют и свои мысли тоже! Высказывайся! А новости читаем! Разные! )

6. байба Гордость форума

Я реально не понимаю.

7. Dmtr Легендарный Почетный форумчанин

Ну блин, придется онлайн-переводчик использовать. Думал все просто )

8. Сашко1971 Пророк

Замутил тему про Казахстан, которую уже схавали и в утиль спустили вчера.

9. TopicStarter Overlay

kaljan Только зашел

Що хотів сказати, що дана ситуація нагадує ту що в нас на донбасі була два роки тому... Захват частин оружейних магазинів...

10. Dmtr Легендарный Почетный форумчанин

Захват был и на Западной Украине: Львов, Хмельницкий ...
    Не думаю, что в Казахстане была подобная по сложности ситуация.
    Как и быстрое решение там.
    На Украине по многим причинам это было уже невозможно - нарыв зрел долго и предварительно вскармливался годами!

REAL_Ekb нравится это.
  11. байба Гордость форума

Я вообще поняла только два слова. На Казахстан что-то напало....

SakenBAi, Dmtr и Сашко1971 нравится это.
  12. Dmtr Легендарный Почетный форумчанин

Ну по смыслу это уже много )

Сашко1971 нравится это.
  13. Сашко1971 Пророк

Перевод - ,,Прес-секретар" - пресс-секретарь

Верочка нравится это.

Поделиться этой страницей