Change background image

Російський Blackwater - Курдська операція

Тема в разделе "Политический форум", создана пользователем kreelt, 22 окт 2015.

1. TopicStarter Overlay

kreelt Пользователь

У Росії вже багато років активно працюють приватні охоронні підприємства (ПОП). Серед них на території РФ функціонує підприємство, котре за масштабами своєї діяльності можна порівняти з відомими американськими "Blackwater", тому що крім охоронних функцій участь у бойових діях є одним з найголовніших. У сфері їх функцій найсерйозніші державні замовлення. І навіть її назва до кінця невідома. Тому назвемо умовно – ПВК (Приватна Військова Компанія).

До кінця невідомо, які конкретно завдання виконували ці люди до конфлікту в Сирії, а точніше, до російського втручання. Але з моменту початку бомбардувань перш за все пішли чутки, а потім вже і пряма інформація про російських військових, що беруть участь в конфлікті. Найдивніше, що бачили їх на території курдів, а не на території, контрольованій Асадом.

З іншого боку, цьому є цілком логічне пояснення: курди прийняли на себе перший удар ісламістів, і до останнього часу були єдиною силою, яка стримувала їх наступ.

Для Туреччини наявність великих бойових з'єднань курдів - загроза. Нехай вони, і знаходяться на території Іраку і Сирії, де у них вже майже існує автономія, адже територія так званого Курдистану займає також велику частину Туреччини. Саме тому турки, коли приєдналися до міжнародної коаліції, бомбили саме бійців "сирійського Курдистану".

Для Збройних Сил вкрай важливо збереження всіх сухопутних сил, які борються з терористами, тому на територію курдів були відправлені бійці вищезгаданої російської ПВК. Їх завдання - боротьба з турецьким спецназом, який коригує вогонь авіації.

Турецький ресурс (

Чтобы увидеть ссылку зарегистрируйтесь ! или авторизуйтесь на Форуме !

) призводить інтерв'ю анонімного турецького розвідника.

Ось витяг з нього:

"Ми з 15 бійцями перейшли турецько-сирійський кордон близько 4 ранку… Я можу сказати, що чітко чув російську мову, коли ми йшли. Мені навіть здалося, що люди сміялися".

Всі ці подробиці вказують на присутність російської ПВК на території Сирії вже зараз.

Більше того, вже є список бійців однієї з груп цієї ПВК, що дислокується в Сирії, і допомагає курдам сьогодні.

Вложения:

2.  

3. Александр Ку Легендарный Почетный форумчанин

А ти в курсі що вже на цьому форумі існує тема -
    Ситуація в Сирії, РФ, США, війна ??
    Или тобі захотілося бути в центрі уваги створивши цю тему ??
    Так що забудь і пиши в тій темі .Якщо є що писати .

Миша и Ланка нравится это.
  4. TopicStarter Overlay

kreelt Пользователь

именно на это тему? или тебе просто по писать хочется!?

5. Александр Ку Легендарный Почетный форумчанин

:) именно на эту тему

6. TopicStarter Overlay

kreelt Пользователь

ну, я не видел такую!

7. Svarog Легендарный Почетный форумчанин

Во-первых..Ну или вперших..... Засунь этот бред сначала в трей, а затем назад в ту жопу из которой вынул...
    Во-вторых.... Вам свиномордым своих проблем внутри страны что ли не хватает??? Фигли вы суетесь во все щели??? К выборам готуйся....громодянин..млин.....
    Ну или ищи наши войсска пид Кыювом своим.......

Последнее редактирование модератором: 22 окт 2015
    SakenBAi, Ланка, пларк к-23 и 2 другим нравится это.
  8. Глупо постить заведомо чушь:) Задай себе сразу несколько вопросов... Я идиот? чтобы в моем сообщении было сразу пяток предположений... Я полный кретин? Если пытаюсь увести людей за доказательствами на сервер Canadian Security Intelligence Service...
    Я ничего не понимаю в репостинге? Для меня дико оперировать проверенной информацией...
    (

) услужливо предоставлен для оболванивания украинцев и не стоит выносить этот сор из своей избы...
    Определям местонахождение:
    SITE - qasioun.net
    IP - 174.142.215.132
    Страна [​IMG] Canada
    Регион QC
    Город Montrйal
    Организация Ed Momani
    Где тут турецкий ресурс, товарищ?

SakenBAi, MrsSmith, Миша и 4 другим нравится это.
  9. Svarog Легендарный Почетный форумчанин

Я вот примерно это и хотел сказать))))

MrsSmith, Ланка и Александр Ку нравится это.
  10. пларк к-23 Гордость форума

Какого хрена регулярное подразделение перешло границу суверенного государства ? Напомнить повизгивования о войсках РФ вна Украине ? И зачем мостить весь бред когда можно сделать все проще В сирийской армии есть тн черкесский батальон Помимо черкесов в нем служат абхазы даги осетины чечены и прочие которые НЕ являются гражданами РФ При желании свистни полтора раза и батальон можно спокойно развернуть в бригаду а бригаду в корпус и хрен кто когда докажет кто есть кто Так зачем там светиться войскам или каким то компаниям РФ? Что бы потом о этом пофлудить можно было ?durdom

MrsSmith, Александр Ку и Ланка нравится это.
  11. IrinaSPB Легендарный

укро-тролли опять воюют... чего они не напишут, лишь бы в Донбасс не ехать...

12. TopicStarter Overlay

kreelt Пользователь

про Донбасс они уже все написали что смогли! ну точней на врали!

13. Чтобы увидеть ссылку зарегистрируйтесь ! или авторизуйтесь на Форуме !

пикабушник уже 2 недели 1 день
    рейтинг: -22
    комментариев: 0
    добавил постов: 2, из них в "горячем": 0
    Везде под одной фишкой рубишь?
    Также на Киевском чудо замечено:)
    Наверно из новеньких? Логины меняй при переходе на другие ресурсы, тролль:)

MrsSmith, Александр Ку и Svarog нравится это.

Поделиться этой страницей