Change background image

Реєстрація фірми в Польщі від Optimum CG

Тема в разделе "Юридический форум", создана пользователем StylesUA, 14 ноя 2014.

 1. TopicStarter Overlay

  StylesUA Только зашел

  Доброго дня, друзі!

  Якщо Ви бажаєте зареєструвати свій бізнес за межами України, та обрали місцем реєстрації Польщу, Вам неодмінно знадобиться куратор. Тобто люди, які знають як правильно будувати фірму, вести переговори, захищати свої інтереси в суді або ж навіть як правильно вести бухгалтерію. Звісно, є можливість все робити самому, але коли є варіант звернутися до польскої фірми, яка допомагає українцям, шкода ним не скористатись.
   
  Последнее редактирование модератором: 14 ноя 2014
 2.  

 3. РУСлавянин Авторитет

  А зачем? Чем Украина плоха, чтобы бизнес переводить в офшоры, отбирая у государства налоговые поступления от бизнеса?
  Как не патриотично-то))
   
 4. Alex76 Только зашел

  Как зачем? В разных странах свои приимущества ведения бизнеса, я тоже веду некоторые проекты за пределами Украины, но это никак не говорит что я не патриотичен. Польша в плане бизнес развития очень интересна многим, и среди моих друзей есть те, кто именно там развивается - никто не жалуется, а наоборот радуются, что могут зарабатывать там, а тратить заработанное в Украине.
   
 5. TopicStarter Overlay

  StylesUA Только зашел

  Кілька слів про юридичну фірму ТОВ «GM Consulting»!

  Наша фірма була заснована з метою обслуговування юридичних і фізичних осіб – підприємців з України і інших країн СНД та Прибалтики у сфері надання колекторських послуг на території Польщі.

  Ми пропонуємо комплексне юридичне обслуговування для іноземців, які планують розпочати підприємницьку діяльність на польському ринку, а також для тих, хто вже працює або хоче вийти з польського ринку. Впродовж багатьох років роботи з іноземними клієнтами ми довели, що найскладніша ситуація вирішується завдяки професіоналізму, досвіду і наполегливості наших співробітників. У роботі ми концентруємо увагу на тому, що є важливим саме для іноземного клієнта – ми можемо провести Вас через всі польські бюрократичні складнощі до позитивного результату. Розуміючи проблеми, пов’язані з міжнародною діяльністю і поважаючи Ваш час, Ми, як правило, вирішуємо всі справи за один Ваш приїзд до Польщі.

  Завдяки політиці фірми, направленій на забезпечення максимального захисту прав і інтересів наших клієнтів, ми завоювали репутацію надійного і ефективного представника іноземних фірм в Польщі. Ми завжди на Вашому боці!

  Запрошуємо Вас ознайомитися з нашою пропозицією!
   
 6. Vova Легендарный Почетный форумчанин

  да ты зрадник лишь на том основании, что говоришь на языке агрессора
   
 7. Alex_ua Только зашел

  Обращался по похожему вопросу в эту компанию: Exclusive consulting group. По этой ссылке можно найти более подробную информацию

  Чтобы увидеть ссылку зарегистрируйтесь ! или авторизуйтесь на Форуме !

   

Поделиться этой страницей