Change background image

"Переліт"-українська еміграція минуле і сьогодення

Тема в разделе "Познавательное видео", создана пользователем kamenjar, 11 май 2015.

 1. TopicStarter Overlay

  kamenjar Только зашел

  Історія української еміграції дуже не проста. Кожна історична подія в Україні, яка несла загрозу для українців, викликала масовий від'їзд за межі Батьківщини. Так було в кінці XIX поч. XX ст. Після жовтневого перевороту, під час тоталітаризму Сталіна, після Другої Світової війни. Чергова хвиля еміграції почалася після розпаду СРСР, коли Україна отримала політичну незалежність, але не мала економічної. Масовий переїзд українців на заробітки в Польщу, Німеччину, Італію, Португалію тощо припав на бурні 90-ті. Після Помаранчевої Революції 2004 року зажеврила надія на поліпшення ситуації. Однак чергові економічні і політичні кризи знову викликали бажання виїхати за межі України ще багатьом тисячам українців. Події 2013-2014 рр, Революція Гідності, Євромайдан дали знову надію на прорив. Однак війна на Сході України викликала чергову хвилю еміграції. Але віра в те, що нарешті українці зможуть повернутися додому не зникає у тих, хто покинув Батьківщину в силу різних обставин.

  "Переліт" - це пісня української співачки Марі Шаталіної,присвячено саме українській еміграції. На пісню було зроблено відеокліп, який пропонується вашій увазі. І віримо, що після Перемоги у війні Україна зможе прийняти до себе своїх громадян. Всіх українців, які розкидані по Світу.
   
 2.  

 3. Стриж Заблокирован Почетный форумчанин

  Не флуди темами, пожалуйста.
   
 4. sergei Авторитет

  побег из тюрьмы сложно назвать эмиграцией....
   
 5. pamir Старожил

  С западной украины щас прёт эмиграция в Россию. Чо прёте в страну агресора?- спрашивают их. Вы ж там скакали радовались. Эх, говорят они. Жрать не нашто, а на западе нас не ждут. Если бы мы знали что из-за этого майдана так всё обернётся, то мы бы сами Януковичу золотой батон купили.
   
  пларк к-23 нравится это.
 6. Vova Легендарный Почетный форумчанин

  они мне напоминают того воробья который в навозе отогрелся и зачирикал
  :D
   
 7. Хочу харчо Заблокирован

  Бегут,чтобы не стать фаршем в украинской мясорубке!
   

Поделиться этой страницей