Change background image

Pадіаційного фону

Тема в разделе "Новости Украины", создана пользователем Elis, 19 июл 2016.

 1. TopicStarter Overlay

  Elis Только зашел

  [​IMG]За повідомленням ГУ ДСНС у Хмельницькій області, відомості про значне підвищення радіаційного фону в районі Хмельницької АЕС, викликаного протіканням парогенератора ПГ-1 16 липня раніше з’явилися в ряді регіональних ЗМІ, не відповідають дійсності і є спробою дестабілізувати ситуацію в регіоні.
  Відповідно до офіційних документів, що надійшли в розпорядження редакції, перевищення радіаційного фону на ХАЕС і санітарно-захисній зоні в радіусі 2,5 км складає близько 10 разів і не є критичним для здоров’я населення. Ремонтні роботи орієнтовно будуть проводитися до 24 липня.
  В якості профілактичних заходів фахівці ГУ ДСНС до усунення аварії рекомендують утриматися від тривалого перебування на відкритій місцевості, використовувати медичні маски, вживати слабкий розчин йоду в холодній воді, а також червоне вино.
   
 2.  

 3. Стриж Заблокирован Почетный форумчанин

  Второй Чернобыль?
   
 4. BRIAN Основа форума

  Эти могут ;(
   
 5. Стриж Заблокирован Почетный форумчанин

  Посмотрим что дальше будет.
   
 6. servolg Легендарный Почетный форумчанин

  Нет, это уже не смешно.
  Ну вот честно, кто сомневался, что до этого дойдет? При таких делах , это вопрос только времени. Как долго продерутся инженеры при условии отсутствия финансирования и приказах давать эл. энергию любой ценой?
  По моему надо уже что то делать! Первый серьёзный звонок, дальше будет хуже. Хорошо еще что сразу не рвануло, но ведь еще не вечер?
  Будем ждать?
   
 7. BRIAN Основа форума

  Да стрёмно ждать... Накроет то всех...
  Заглушить бы у них все... Пусть лучинами....
   
  SakenBAi, Patriot и Lina777 нравится это.

Поделиться этой страницей