Change background image

Новые люди идут в Верховную Раду.

Тема в разделе "Политический форум", создана пользователем АНДРЮША, 12 окт 2014.

 1. TopicStarter Overlay

  АНДРЮША Только зашел

  Космина Геннадий Васильевич сможет навести порядок на 200 округе.
   
  Mir vam нравится это.
 2.  

 3. Vova Легендарный Почетный форумчанин

  если его в мусорку не кинут.
   
 4. TopicStarter Overlay

  АНДРЮША Только зашел

  Не кинут, не за что.Он свежий дядька.
   
 5. TopicStarter Overlay

  АНДРЮША Только зашел

  Герой, що знає ціну життю

  «Чимало людей сьогодні турбує доля країни і чи не в кожного з нас є бажання змінити її на краще. Для того щоб це зробити – потрібно не говорити, а діяти.»

  Космина Геннадій Васильович

  Звичайний хлопчина, що ріс на христинівських лугах, пращури якого поховані на уманській землі – залишив найкращі свої дитячі роки тут, на Уманщині, та вирушив у академію служби безпеки, для того, щоб як і батько стати видатним військовим захищаючи гідність та волю своєї батьківщини. Космина Геннадій Васильович – з самого дитинства мріяв бути схожим на батька, який для всіх оточуючих був прикладом справжньої військової гідності та честі, людиною, добра слава про яку дуже швидко вийшла за межі рідного містечка.

  Згодом, ставши військовим офіцером Служби Безпеки України, Геннадій Васильович Космина – захищав країну від економічних злодіїв, та бандитів, що знаходячись при владі – лізуть до кишені звичайних громадян, викривав незаконні фінансові схеми та махінації, за що неодноразово був відзначений багатьма державними нагородами, у числі яких орден «Червоної Зірки» та згодом отримав посаду радника міністра транспорту та зв’язку України з питань економічної безпеки.

  У 2007 році – Геннадій Васильович склав військові повноваження та став пенсіонером Служби Безпеки України. Коли почався розподіл влади, йому неодноразово пропонували різноманітні посади у керуючих партіях, для того, щоб використати ім’я поважного та відданого офіцера. Колишній військовий – відмовився від усього, тому що дивитися на те, як ділять та продають його рідну країну вже не було ніяких сил.

  Сьогодні Космина Геннадій Васильович – йде у депутати без партій та чужих ідей, без героїв та порожніх балачок, він іде просто для того, щоб зробити життя в країні кращім, а рідний регіон процвітаючою часткою серця Європи. Йде для того, щоб воля перемогла! А цієї перемоги ми – зможемо досягти лише разом, підтримавши кандидата, який поклав своє життя на те, щоб у нашій країні нарешті настав мир та процвітання.
   
 6. Vova Легендарный Почетный форумчанин

  за это и кинут
  долго ли вам повод найти.
  не так спел гимн и в мусорку.
   
 7. Dmtr Легендарный Почетный форумчанин

  И че он там один сделает?
  Был здоровяк Кличко в Киевраде, ну потолкались и?
   
 8. TopicStarter Overlay

  АНДРЮША Только зашел

 9. TopicStarter Overlay

  АНДРЮША Только зашел

Поделиться этой страницей